i-Posud, интернет-магазин
Отличный магазин
Согласен с отзывом

Потрібна була сковорода біол тітан ал 26 см. По прайснавігатору в цьому магазині була найнижча ціна в 825,37 грн., зазвичай там де найнижча ціна тільки голову морочать але не тут.
Оскільки в магазині є можливість прийти на склад оглянути товар і тільки потім оплатити то вирішив що можна спробувати (магазини які торгують тільки через інтернет для мене підозрілі).
Замов 2 липня, товар під замовлення на 8-9 липня повідомили мені. 8 липня в обід зателефонували що можна забирати.
Магазин знаходиться трохи в куширях, під мостом на Льва Ландау (там ціле місто під ним оказується), якщо користуєтьсь навігатором 2 гис то треба адресу не 66Б вводити а 66Б/1, в цьому будинку ще СТО знаходиться. Навіть пішки не далеко йти хоч від метро турбоатом хоч від зупинки Краснодарська.
На складі мені спочатку дали оглянути товар, повністю його розпакували (коробка ціла , заводське пакування, свіжа дата виробництва все на найвищому рівні) і після того вже я оплатив 825 грн.
Так що магазин рекомендую, можна сміливо купляти в ньому посуд по вигідній ціні для покупця.

Заказ: 161197

09.07.2021

Женя Мащенко
Не рекомендую
Согласен с отзывом

неделю назад заказывала 7 квадратных тарелок Ipec monaco по 75 грн и 5 по 62,5грн круглых. На момент заказа - в наличии была только одна круглая. Оператор пообещала что поищет у поставщиков, и сразу отзвонится, а те, которые в наличии поставит на бронь. Я еще уточнила - не пропадут ли квадратные. За неделю - никакой обратной связи. Перезвонила сама и да, они видят заказ, видят бронь, а тарелки продали и теперь нет уже никаких. "Супер сервис". Неделя ожидания - потеря времени и неприятные ощущения. Не рекомендую. Номер заказа не прислали. Хотя в базе оставили.

Менеджер: менеджер не представилась

21.06.2019

Евгения Анатольевна
Отличный магазин
Согласен с отзывом

Заказывали набор посуды Berlinger Haus. Очень хороший магазин, быстрая доставка, качественный товар. Менеджеры проконсультировали по всем вопросам. Обязательно обращусь еще!

02.07.2018

spring.svetulya
Отличный магазин
Согласен с отзывом

Быстро, качественно и вежливо. Спасибо)

18.02.2017

Александра Березовская
Не рекомендую
Согласен с отзывом

Товар, указанный на сайте как в наличии, на самом деле отсутствует. Предложили доставить через неделю.

04.08.2015

Покупец

Отзывы

нормальный нет